Výroba propagačních materiálů a levný tisk

V dnešní uspěchané době je jakýkoliv ušetřený čas stále více vzácností! Proto mezi naše již standardní služby patří komplexní starost o klienta i jeho celkovou zakázku.
 
Navštěvují nás stále více klienti s "tradičním" nedostatkem času (každý jistě v dnešní době dobře zná) a se slovy: "Chtěl bych asi v těchto barvách, tento text a tady zřejmě logo, v tomto počtu a zhruba takové velikosti roznést kolem mé provozovny tam a tam, nejlépe včetně levného tisku."

 
Uajistíme levný tisk a grafický návrh
 
 
Odborně a profesionálně doporučíme ideální papír, formát i vhodnou gramáž. S pomocí našich profesionálních grafiků zhotovíme na míru zajímavý grafický návrh za bezkonkurenční paušální cenu 1000 Kč (při následném minimálním tisku 100000 ks je navíc grafický návrh od nás zcela zdarma), zajistíme kvalitní a přitom levný tisk a následně provedeme roznos v požadovaných lokalitách. To vše lze vyřídit na jedné jediné schůzce a grafickou část "doladit" poté následně emailem či telefonicky. Sami si jistě dokážete spočítat, kolik ušetříte času, poh. hmot, peněz i nervů díky "neobíhání" různých grafických studií, nehledání levné a přitom kvalitní tiskárny a neplacení peněz za dopravu tiskovin z tiskárny respektive také návrhů do tiskárny. Ponechte veškeré starosti i práci na nás a věnujte se raději svým koníčkům, rodině, přátelům či zábavě!
 

 

Pokud již máte grafický návrh vlastní, výborně! 

Velice rádi Vám jej nyní levně vytiskneme a následně také rozneseme...